Prace porządkowe przy sklepie NEONET w Dębicy.

Opublikowano

Uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Dębicy w ramach zajęć z reintegracji zawodowej wykonują wiele prac gospodarczych i porządkowych. W bieżącym tygodniu uczestnicy porządkowali teren wokół sklepu NEONET w Dębicy. Skoszona została trawa, przycięty żywopłot, usunięte chwasty.

Czytaj więcej… »

Wiosenne mycie przystanków.

Opublikowano

Wraz z wiosenną pogodą uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Dębicy przystąpili do prac porządkowych. Miejskie przystanki zostały wyczyszczone z graffiti oraz umyte, oby jak najdłużej pozostały estetyczne i czyste służąc wszystkim mieszkańcom.

Czytaj więcej… »

80. rocznica rozstrzelania 54 Polaków obok cegielni w Dębicy.

Opublikowano

W związku z 80. rocznicą wydarzeń przy nasypie kolejowym obok cegielni w Dębicy, uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Dębicy zatroszczyli się o miejsca pamięci: Pomnik przy cegielni w Dębicy oraz Mogiłę na Cmentarzu Wojskowy w Dębicy. Uporządkowano teren, zamieciono, wygrabiono i umyto pomniki.

Czytaj więcej… »

INFORMACJA

Opublikowano

Uprzejmie informujemy, że w piątek 22 grudnia 2023 roku Centrum Integracji Społecznej w Dębicy będzie nieczynne.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 5/2022 Kierownika Centrum Integracji Społecznej w Dębicy z dnia 31.12.2022 r. w sprawie terminów dodatkowych dni wolnych od pracy w Centrum Integracji Społecznej w Dębicy w 2023 roku.

Zima…

Opublikowano

W ostatnich dniach zima pokazała nam swoje piękne, białe oblicze. Zachwyca nas, ale jednocześnie to czas dużych wyzwań dla każdego z nas…
W bieżącym tygodniu uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Dębicy starali się na wielu przystankach miejskich przywrócić łatwość poruszania się i możliwości dotarcia do nadjeżdżających autobusów – było to nie lada wyzwanie…

Czytaj więcej… »

Szkolenie-pierwsza pomoc przedmedyczna.

Opublikowano

W dniu 24.11.2023 roku w Centrum Integracji Społecznej w Dębicy odbyło się szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W szkoleniu wzięli udział uczestnicy warsztatów Centrum Integracji Społecznej w Dębicy. Zdobyta wiedza i doświadczenia – w sytuacji trudnej, czy kryzysowej, wymagającej interwencji – mogą okazać się niezwykle cenne.