Odświeżone latarnie przy ulicy 3 Maja w Dębicy.

Opublikowano

Latarnie przy ulicy 3 Maja w Dębicy zostały odświeżone. Uczestnicy warsztatu remontowo-porządkowego wraz z instruktorem odczyścili i odmalowali zniszczone latarnie.

Czytaj więcej… »

Odnowienie miejsca parkingowego.

Opublikowano

Uczestnicy warsztatu remontowo-porządkowego odnowili miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych przed siedzibą Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy.

Czytaj więcej… »

Sprzątania Parku Miejskiego ciąg dalszy …

Opublikowano

Prace porządkowe w Parku Miejskim im. Skarbka -Borowskiego nadal trwają.

Czytaj więcej… »

Sprzątanie Parku Miejskiego im. Skarbka-Borowskiego w Dębicy.

Opublikowano Zaaktualizowano

Zakończyła się rewitalizacja Parku Miejskiego im. Władysława Skarbka-Borowskiego w Dębicy. Od miesiąca marca bieżącego roku, uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Dębicy, rozpoczęli prace porządkowe na ternie parku. Po etapie prac rewitalizacyjnych oraz po okresie zimowym park wymagał uporządkowania. Usunięte zostały gałęzie, wydzielone strefy oczyszczono z liści, zamieciono alejki, wyczyszczone zostały także tablice informacyjne z graffiti. Czystość parku monitorowana jest na bieżąco przez uczestników Centrum, codziennie z całego terenu zbierane są wszelkie śmieci i nieczystości.

WSPÓLNIE DBAJMY O CZYSTY PARK.

Czytaj więcej… »

Sezon zimowy rozpoczęty.

Opublikowano

Uczestnicy warsztatów remontowo-porządkowego i gospodarczego wraz z instruktorami rozpoczęli sezon zimowy. Odśnieżane są: Park Śnieżka , Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy , alejki na Cmentarzu Wojskowym oraz Cmentarzu Radzieckim, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy. Na zdjęciach poniżej Mini Park przy ulicy Brzegowej.

Czytaj więcej… »

Prace w Parku Jordanowskim.

Opublikowano Zaaktualizowano

Uczestnicy warsztatu usług gospodarczych wraz z instruktorem wyczyścili urządzenia do zabawy i ćwiczeń oraz znaki drogowe znajdujące się w miasteczku ruchu drogowego na terenie Parku Jordanowskiego w Dębicy. Usunięte zostały wszelkie naklejki oraz napisy. Miejmy nadzieję , że taka estetyka utrzyma się jak najdłużej .

Czytaj więcej… »

INFORMACJA

Opublikowano Zaaktualizowano

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2020 roku – czwartek, Centrum Integracji Społecznej w Dębicy będzie nieczynne.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 4/2019 Kierownika Centrum Integracji Społecznej w Dębicy z dnia 20 grudnia 2019 roku w sprawie terminów dodatkowych dni wolnych od pracy w Centrum Integracji Społecznej w Dębicy w 2020 roku.