Osobowość Roku 2022

Opublikowano

Bardzo miło nam poinformować, że Kierownik Centrum Integracji Społecznej w Dębicy- Monika Skowron została nominowana przez Kapitułę Redakcji „Nowin” do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna. Wszelkie informacje dotyczące możliwości oddania swojego głosu dostępne są w linku poniżej:

https://nowiny24.pl/p/kandydaci/osobowosc-roku-2022%2C1015613/?groupId=139611

Za wszystkie głosy z góry serdecznie dziękujemy !!!

Defibrylator AED w Centrum Integracji Społecznej w Dębicy.

Opublikowano

Centrum Integracji Społecznej w Dębicy posiada już defibrylator AED. W miesiącu styczniu 2023 roku uczestnicy oraz pracownicy Centrum Integracji Społecznej w Dębicy odbyli szkolenie ” Zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej”, w ramach którego wyposażeni zostaliśmy również w niezbędną wiedzę i umiejętności z zakresu wykorzystania defibrylatora AED. Oby nigdy nie musiał być używany, nie mniej jednak bardzo cieszymy się, że dysponujemy sprzętem, który może uratować czyjeś życie.

Czytaj więcej… »

Dębicki Jarmark Bożonarodzeniowy.

Opublikowano

W dniach 16 -17. grudnia 2022 roku, na dębickim rynku miał miejsce Jarmark Bożonarodzeniowy. Wspaniałe prace na jednym ze stoisk prezentował Środowiskowy Dom Samopomocy w Dębicy. Dziękujemy Środowiskowemu Domowi Samopomocy w Dębicy za zaproszenie do udziału w tym radosnym i pięknym przedsięwzięciu, które pozwoliło ponadto na wspólne zrealizowanie małego programu integracyjnego.

Czytaj więcej… »

Święto Niepodległości-11 listopada.

Opublikowano

W związku ze zbliżającym się dniem 11 listopada – Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości  uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Dębicy pod nadzorem instruktora oczyścili i umyli pomniki znajdujące się na płycie Rynku.

Czytaj więcej… »

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego wysprzątany !

Opublikowano

W miesiącu wrześniu, uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Dębicy pod nadzorem instruktora wykonali prace porządkowe w pomieszczeniach Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Dębicy.

Czytaj więcej… »

Centrum Integracji Społecznej w Dębicy w Biuletynie Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej (OWES) Nr 7/2022

Opublikowano

Zachęcamy do lektury Biuletynu Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej (OWES) Nr 7/2022. W numerze, wiele ciekawych i inspirujących treści, w tym między innymi artykuł Moniki Skowron – Kierownika Centrum Integracji Społecznej w Dębicy. Przyjemnej i owocnej lektury.

Święto Wojska Polskiego w Dębicy.

Opublikowano Zaaktualizowano

W ramach przygotowań do Święta Wojska Polskiego w Dębicy, uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Dębicy przygotowali Pomnik Niepodległości oraz Obelisk na dębickim Rynku. Pomniki zostały wyczyszczone, umyte, zadbano również o ich otoczenie. Na zbliżające się święto uporządkowany został również Cmentarz Wojskowy w Dębicy.

Czytaj więcej… »

Rozbiórka starego przystanku przy ulicy Słonecznej w Dębicy.

Opublikowano

Stary, niebędący w użytkowaniu przystanek mieszczący się przy ulicy Słonecznej doczekał się likwidacji. Rozbiórka przystanku została wykonana przez uczestników warsztatu remontowo -porządkowego pod czujnym okiem instruktora reintegracji zawodowej.

Czytaj więcej… »

Nowe krzewy ozdobne w Parku Miejskim im. Skarbek- Borowskiego w Dębicy.

Opublikowano

W Parku Miejskim im. Skarbek – Borowskiego uzupełnione zostały nasadzenia krzewów ozdobnych. Pojawiły się m.in.: dereń biały, kłokoczka południowa, kalina koralowa, bergenia sercowata, bez czarny i rumianka japońska. Uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Dębicy zadbali o odpowiednie przygotowanie podłoża, zasadzenie i pielęgnację roślin. Niech rosną pięknie i cieszą oko każdego spacerowicza!

Czytaj więcej… »