Month: październik 2021

Prace porządkowe przed dniem 1 listopada- Wszystkich Świętych.

Opublikowano

W związku ze zbliżającym się dniem 1 listopada – Wszystkich Świętych w miesiącu październiku, uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Dębicy wykonywali prace porządkowe m.in na Cmentarzu Wojskowym, Cmentarzu Radzieckim oraz Cmentarzu Parafialnym w Dębicy.

Czytaj więcej… »

Centrum Integracji Społecznej w Dębicy Podkarpackim Liderem Ekonomii Społecznej.

Opublikowano Zaaktualizowano

18 października 2021 podczas IV Podkarpackiego Forum Ekonomii Społecznej w Rzeszowie odbyła się Gala Konkursu ” Podkarpacki Lider Ekonomii Społecznej”. Centrum Integracji Społecznej w Dębicy zdobyło nagrodę i tytuł ” Podkarpacki Lider Reintegracji Społecznej”.

Serdecznie dziękujemy !

Czytaj więcej… »

Prace porządkowe na Cmentarzu Parafialnym w Dębicy.

Opublikowano

Miesiąc wrzesień to dobry czas na porządki. Centrum Integracji Społecznej w Dębicy wykorzystując sprzyjającą aurę zajęło się na zlecenie Urzędu Miejskiego w Dębicy porządkowaniem Cmentarza Parafialnego w Dębicy. W ramach prowadzonych prac: uporządkowano zabytkowe grobowce (wykoszona i wygrabiona trawa, usunięte chwasty); trawa wzdłuż alejek oraz pomiędzy grobami została wykoszona ; usunięto przerosty na cmentarnych alejkach; wygrabiono i wywieziono z terenu cmentarza opadłe liście. Cmentarne alejki zostały zamiecione. Dzięki pracy wykonanej przez uczestników Cmentarz Parafialny jest czysty, zadbany i estetyczny.

Czytaj więcej… »